BEVEG KY


Beveg Ky on erikoistunut silli-, marja-, vihannes- ja sienituotteiden jalostukseen ja tukkumyyntiin. Bevegillä on laaja myyntiverkosto joka kattaa koko maan. Toimitukset 2-4 viikon välein tai sopimuksen mukaan.

Beveg tuotevalikoima

Marja-, vihannes- ja sienituotteet 100 % kotimaisia.
Sillituotteet on jalostettu korkealuokkaisesta Islannin kevytsuolatusta rasvasillistä 




  

SILLIFILEET
Matjes
Sipuli
Mauste
Tomaatti
Valkosipuli
Sinappi
Lasimestari
Cherry
Carry
Naturel
SIENISÄILYKKEET
Haaparousku
Sienikuutio
Täyssäilyke 1% suola
PUNAJUURI
Kokonainen
Viipale
Kuutio
Suikale
MAUSTEKURKKU
Kokonainen
Koristeviipale
Kuutio
Suikala
PUOLUKKASURVOS


YHTEYSTIEDOT


Toimisto:

Toimisto sijaitsee Kankaanpäässä. Laskutukseen liittyvissä asioissa ota yhteyttä suoraan toimistoon.
Bevegillä on käytössään suora laskutus tai sopimuksen mukaan ilman laskutuslisiä.

Beveg Ky
Keskuskatu 55
38700 Kankaanpää

toimisto@beveg.fi

Marjo-Riitta Majamäki puh. (02) 572 2198
Juhani Haapala puh. 0400 234 719


Varasto:

Bevegin varasto sijaitsee Kankaanpään Venesjärvellä.

Beveg Ky
Venesjärventie 774
38760 Venesjärvi

varasto@beveg.fi

Juhani Haapala puh. (02) 578 9318


Edustajat:

Jari-Pekka Haapala

Puh. 0500 863 220

jari-pekka.haapala@beveg.fi

Miikka Haapala

Puh. 0400 780 437

miikka.haapala@beveg.fi

Hannu Juhola

Puh. 0400 784 806

hannu.juhola@beveg.fi

Tapio Kauraoja

Puh. 040 552 9968

tapio.kauraoja@beveg.fi

Jarmo Kukkumäki

Puh. 050 555 5938

kukkis59@beveg.fi

Tarmo Sairio

Puh. 045 678 1150

tarmo.sairio@beveg.fi